1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Videoreportáž z Festivalu komunistov Východu

2016-09-05 Administrátor
.
.
.
V sobotu dňa 27. augusta 2016 usporiadali komunisti Prešovskej Krajskej rady a Mestského výboru KSS Košice v obci Zámutov prvý ročník Festivalu komunistov Východu.
.
Na podujatie boli pozvaní všetci komunisti a sympatizanti komunistického a robotníckeho hnutia predovšetkým z východu Slovenska, bez ohľadu na ich stranícku príslušnosť.
.
Festivalu sa zúčastnilo vyše 220 komunistov, desiatky sympatizantov, domácich občanov a účinkujúcich.
.
Ďakujeme organizátorom za slušnú a organizačne zvládnutú akciu, hosťom a návštevníkom za účasť, diskutujúcim za prejavy a hodnotné diskusie, všetkým za slušné, kultivované a ľudské správanie a medziľudské vzťahy.
.
Tým pozvaným, ktorí neprišli z rôznych objektívnych, či subjektívnych dôvodov odkazujeme, že príležitosť sa naskytne znova a v budúcom roku sa stretneme v ešte výraznejšom počte.
.
Dokázali sme, že máme záujem na dobrých a korektných vzťahoch, na vzájomnom dialógu, že nám záleží na spoločnej línii v komunistickom a robotníckom hnutí na Slovensku a že ak chceme, sme schopní plodne a korektne spolupracovať na problémoch a témach, ktoré trápia občanov Slovenska.
.
Ďakujeme.
.
Pozrite si videá, a utvorte si vlastný názor. Videoreportáž nie je uzavretá. Videá budú postupne pridávané do tejto videoreportáže v čase, kedy sa nám ich podarí technicky realizovať a uverejniť. Ak máte vlastné videá, pošlite nám ich, prípadne odkaz na miesto ich uverejnenia, aby sme ich mohli zverejniť i tu. Ak máte zaujimavé fotografie, pošlite nám ich tiež na adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
.
Úvod - začiatok Hold súdruhovi Statisovi
Jozef Hrdlička Voloďa Alexyj
Jalal Sulejman Milan Capák
Marek Kancír Peter Papánek
Michal Vojník Eva Hrabková
Jozef Kriško